форум о жизни

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

На початку 2000-х я працював молодшим науковим співробітником в університеті Меріленд

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

На початку 2000-х я працював молодшим науковим співробітником в університеті Меріленд. Специфіка експериментів така, що деякі можна було робити тільки при вимкненому світлі. Абсолютна темрява не було потрібне, але таку інтимну атмосферу створити треба. У лабораторії окрім мене 4 людини, усі своїми справами займаються, я підходжу до вимикача, і чисто з ні до чого ввічливості, що не зобов'язує, запитую, чи не будуть присутні проти, щоб я світло вимкнуло? Двоє навіть увагу не звернули - ну потрібно тобі, так і вимикай, одна дівиця головою кивнула схвально, а ось четверта розгорнулася, і заявила категоричне "ні". Я навіть не сторопів, я тоді подумав, що може у неї чогось таке зараз на робочому столі відбувається, що їй світло потрібне. "Звичайно, Джені", - відповідаю, - "я почекаю. За півгодини впораєшся"? Виявилося що ні, не впорається. І світло їй потрібне зовсім не для експерименту, а тому що в напівтемряві вона не почуває себе у безпеці... ...Припало мені усе своє устаткування sunny

Посмотреть профиль
«Министерство культуры считает, что ни Гаити, ни кто-либо из людей, связанных близко или далеко от организации этих концертов, не заслуживают такой неблагодарности», - заявил Рейтер в своем пресс-релизе министр Рауль Пек .

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: